Науково-практична конференція в Ірпінському коледжі економіки та права24 Травня 2019р.

23 травня 2019 року в Ірпінському коледжі економіки та права відбулася III Всеукраїнська  науково-практична  конференція «Розвиток професійної культури майбутніх фахівців: виклики, досвід, стратегії, перспективи».

У конференції взяли участь працівники Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти, ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН, Національного авіаційного університету, Національної академії статистики, обліку та аудиту, Ірпінського коледжу економіки та права.

На конференції розглядалися актуальні проблеми сучасної професійної освіти, теоретико-методологічні аспекти розвитку професійної культури майбутніх фахівців, проблеми формування культурно-освітнього середовища закладів вищої освіти, використання інноваційних технологій у формуванні професійної культури фахівців, інші важливі наукові і практичні питання.

М. В. Артюшина, завідувачка кафедри педагогіки та психології ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», виступила з доповіддю на тему «Вивчення дисциплін психолого-педагогічного циклу як чинник формування  професійної культури студентів». У доповіді було показано важливість формування психолого-педагогічних компетентностей майбутніх економістів, розкрито цілі і зміст психолого-педагогічної підготовки у КНЕУ, описано досвід та результати модернізації психолого-педагогічної підготовки в університеті під час реалізації міжнародного проекту програми ЄС Erasmus+ у сфері вищої освіти «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів закладів професійної освіти і навчання» (2016-2018) (ITE-VET) № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP.