Результати проведення 87-ої щорічної студентської наукової конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти»06 Травня 2020р.

5 травня 2020 в рамках 87-ої щорічної студентської наукової конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти» відбулася робота платформи «Роль психолого-педагогічних знань у студентському житті та професійному розвитку», яка була організована кафедрою психології та педагогіки для презентації науково-дослідницьких здобутків студентів, що навчаються за спеціалізаціями «Економічна та соціальна психологія» і «Економічна та бізнес-освіта», а також студентів інших спеціальностей КНЕУ, що проявили інтерес до психолого-педагогічної підготовки.

Було організовано роботу двох лінійок – 1) «Психологічний супровід професійного становлення молоді у сучасному суспільстві»та 2) «Психологічні аспекти професійної підготовки у закладах вищої освіти».

Для участі в платформі «Роль психолого-педагогічних знань у студентському житті та професійному розвитку» зареєструвались 22 студенти, які продемонстрували високий науковий рівень своїх робіт, їх практичну спрямованість та прагнення покращити сучасний світ.

За результатами доповідей було визначено переможців та відзначено учасників у різних номінаціях.

Результати Секції 1 «Психологічний супровід професійного становлення молоді у сучасному суспільстві»

Прізвище та ім’я учасника

Місце

ПІБ керівника

Кузнєцов Кирило

Проскуренко Дар’я

Д.Г. Лавриненко

Сукач Світлана

Калюк Олександра

Береженна Олена

Л.Л. Борисенко

Гаєвська Олександра

О.С. Бойчук

Результати Секції 2 «Психологічні аспекти професійної підготовки у закладах вищої освіти»

Прізвище та ім’я учасника

Місце

ПІБ керівника

Кононенко Тетяна

Л.В. Музичко

Співаченко І.

Л.М.Журавська

Шевченко Д.

О.А. Булавіна

Бойцова Д.

Д.Г. Лавриненко

Шевела Дана

О.В. Ловка

Вітаємо переможців та їх наукових керівників з успіхом!