ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології забезпечення психологічного здоров’я персоналу організацій в умовах війни»18 Листопада 2022р.

Запрошуємо до участі у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Технології забезпечення психологічного здоров’я персоналу організацій в умовах війни»,яка відбудеться23 листопада 2022 року (початок о 14.00) в рамках XIV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті».

Організатори конференції: Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України (лабораторія організаційної та соціальної психології) та ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (факультет управління персоналом, соціології та психології, кафедра педагогіки та психології).

Програма конференції