День психічного здоров’я на кафедрі педагогіки та психології (10 жовтня 2020 р.)10 Жовтня 2020р.

10 жовтня 2020 року кафедра педагогіки та психології факультету управління персоналом, соціології та психології ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відсвяткувала День Психічного здоров’я у колі студентів усіх курсів  спеціальності  «Економічна та соціальна психологія».

Студенти-першокурсники мали змогу познайомитися з викладачами кафедри та студентами старших курсів; випробувати свої сили на  першому «іспиті», який підготували для них викладачі та який був зданий ними на «Відмінно». Вони також презентували підготовлені відеороліки-візитки, в яких розповіли про себе, свої очікування від навчання та студентського життя (група УП-101: «Очікування і реальність» : Чепель Вікторія, Шевченко Ліза, Щоголєва Марія, Катерина Кучеренко, Анна Тарасова, Скрипка Дар’я, Кліваденко Анна); група УП-102: Усенко Катерина, Місаїлова Крістіна, Кирієвська Маріанна, Анна Шолом, Білоус Ніколь).

Родзинкою заходу стала посвята першокурсників в студенти та входження їх в велику родину економічних та соціальних психологів, яку провів студент магістратури Мирошник Давид.

Студенти-старшокурсники поділилися порадами з підтримання психічного здоров’я в умовах карантину і  досвідом раціонального розподілу часу та організації навчання  в перший рік навчання.

Студенти другого курсу (група УП-202) продемонстрували підготовлений відео-ролік «Як ви зберігаєте своє психічне здоров’я під час карантину?» (Засєкін Дмитро, Бондарук Дар’я, Ілля Нікітін, Бабій Ліза, Семенко Анастасія та ін.).

Багато інформації щодо підтримання душевної рівноваги можна було почерпнути з доповідей студентами другого курсу про страхи і фобії (Оранська Богдана), «Як зберегти емоційний спокій на карантині» (Жанна Ліннік та Аліна Рикова), «Курс молодого бійця: як вижити першокурсникам в КНЕУ» (Горай Владислав, Маслюк Анна, Яроцька Катя).

Студенти-третьокурсники (Шевела Дана, Кононенко Таня, Свирида Марія, Семенко Аня, Шкіль Лілія) продемонстрували вміння «консультування» клієнтів з «нестабільними психологічними станами» Jта в гумористичній формі продемонстрували зворотній бік он-лайн навчання.

Студенти четвертого курсу (Анастасія Равицька, Крістіна Короткова) з гумором показав труднощі виживання у студентському ритмі.

Дякуємо усім нашим студентам і викладачам, хто взяв участь у спільному «культурно-масовому» заході за тепло, гумор, силу духу і відповідальність! Бажаємо всім зберігати душевний спокій та активну життєву позицію і не боятись тимчасових перешкод!