СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ очима студентів спеціальності «Професійна освіта (Економіка)» Онлайн-зустріч з нагоди Міжнародного Дня студента18 Листопада 2020р.

17 листопада 2020 рокувідбулася он-лайн зустріч студентів 1, 2 та 3 курсів ОПП «Економічна та бізнес-освіта», приурочена до Міжнародного дня cтудента.

Студенти мали змогу поспілкуватися та підтримати один одного в цей нелегкий час, дізнатися про захоплення та мрії один одного, поділитися найцікавішими моментами студентського життя.

Розпочали зустріч студенти 3 курсу УБ-301 з відеоролика про студентське життя в нашому університеті, яке дозволило не тільки переконатися у надзвичайних творчих можливостях хлопців та дівчат цієї групи, а й дозволило першокурсникам розгледіти аудиторії нашого університету, матеріально-технічне забезпечення та наочно уявити навчальний процес  офф-лайн.

Також студенти групи УБ-301 ( Мирошник Алла, Глова Стефанія, Миколаєнко Катерина, Гайдай Влад, Рвачов Максим, Гриценко Дмитро, Ковальчук Євген)  запропонували лайфхаки та поради щодо подолання складнощів у студентському житті.

Студенти УБ-201 отримавши естафету від старшокурсників креативно обґрунтували можливості спеціальності (Кастранець Діана), виділили перспективи спеціальності (Уманець Софія),  розповіли про про time management та корисні додатки (Сокол Ілона та Мислива Дар’я) та надали поради щодо прийомів самомотивації до навчання (Сербін Антон та Погребняк Сергій).

Навіть оформлення презентації  надихнуло присутніх на позитивний лад, завдяки  цікавим креативним ідеям та знахідкам, якими  поділилися з присутніми  Сокол Ілона та Кушнір Олександр.

Студенти першокурсники УБ-101 (Арнаутова Лариса; Богула Владислава; Виссал Тетяна; Дмитренко Вікторія; Левченко Ольга; Сатиренко Анастасія; Якимчук Соломія та Яцун Оксана) здивували усіх присутніх рівнем обізнаності в он-лайн технологіях  та позитивним поглядом на подальше навчання. Використавши новітні технології вони дали можливість всім присутнім відчути себе частиною їх насиченого, повного запалу та оптимізму життя. Хлопці підтримували одногрупниць за кадром, але і їх участь і підтримка відчувалася.

Багато гарних слів прозвучало на адресу КНЕУ та факультету управління персоналом, психології та соціології, цікавими були розповіді студентів щодо мотивів обрання саме цього університету.

Закінчилася зустріч Посвятою першокурсників у студенти (з Клятвою та Обіцянками прославляти честь університету, факультету та спеціальності; не шкодувати сил і часу на осягнення наук та отримання глибоких і всебічних знань; зміцнювати і примножувати традиції вишу J) та настановами на щасливе, цікаве студентське життя.

Дякуємо усім студентам спеціальності 015 «Професійна освіта (Економіка)» за святкову атмосферу, творчий підхід, відповідальність та демонстрацію викладацької майстерності навіть у неформальній обстановці! Пам’ятайте, що ми вас любимо, пишаємося вами і завжди будемо поруч.  Ваші викладачі :)!