Превентивний моніторинг проєкту Erasmus «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» 18 вересня 2020 р.18 Вересня 2020р.

18 вересня 2020 року відбувся превентивний моніторинг проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» на платформі Zoom. Організатор — Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського.

Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана як національним координатором презентовано основні здобутки проєкту у розрізі виконання робочих пакетів.

Власні здобутки щодо реалізації проєкту, проведені заходи, наявні та очікувані результати презентували українські партнери:

• Інститут професійно-технічної освіти НАПН України;
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
  • Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського;
  • Національний транспортний університет;
  • Українська інженерно-педагогічна академія.

До дискусії щодо реалізації PAGOSTE проєкту долучилися:

• грантхолдер проєкту (Університет Констанца);
  • представники менеджменту закладів (ректори, проректори, директори);
  • адміністратори, відповідальні за фінансовий менеджмент проєкту, українських партнерів;
  • основні стейкхолдери (студенти які навчаються за спеціальністю «Професійна освіта», викладачі, які беруть участь у підготовці майбутніх викладачів професійної освіти і навчання, викладачі закладів післядипломної освіти).

Представники Національного Еразмус+ Офісу, Жанна Таланова, Іванна Атаманчук та Петро Крайнік надали корисні рекомендації щодо покращення реалізації проєкту, підвищення якості та забезпечення стійкості результатів.

This  project  has  been  funded  with  support  from  the  European  Commission.  The  European  Commission’s   support   for   the   production   of   this   publication   does   not   constitute   an   endorsement   of   the   contents,   which   reflect   the   views   only   of   the   authors,   and   the   Commission  cannot  be  held  responsible  for  any  use  which  may  be  made  of  the  information  contained therein