Науково-практична конференція «Педагогічні умови формування конкурентоздатності фахівців в закладах професійної освіти» 7 жовтня 2020 року07 Жовтня 2020р.

7 жовтня 2020 року на базі кафедри професійної та вищої освіти Університету менеджменту освіти НАПН відбулася Науково-практична конференція «Педагогічні умови формування конкурентоздатності фахівців в закладах професійної освіти», в якій взяли участь директори закладів вищої та фахової перед вищої освіти, професійних (професійно-технічних) закладів освіти, науковці та викладачі.

На заході будо заслухано доповідь Артюшиної М.В. та Саркісової О.Ю. на тему «Партнерство у підготовці педагогів професійного навчання як умова забезпечення якості професійної освіти».

У доповіді було презентовано досвід кафедри педагогіки та психології у реалізації практико-орієнтованої підготовки педагогів професійного навчання, отриманий у результаті реалізації міжнародного проєкту програми ErasmusPlus«Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів закладів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP (2016-2018 рр.). Описано цілі і завдання  міжнародного проєкту програми ErasmusPlus«Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» № 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP  (2020-2023 рр.). Окреслено проведені заходи та шляхи подальшої співпраці закладів вищої, фахової передвищої та професійної освіти у підготовці сучасного педагога професійного навчання.