Майстер-клас за участю Стефані Томчевої (Stefani Tomcheva, Болгарія)05 Грудня 2019р.

5 грудня 2019 на кафедрі педагогіки та психології факультету управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана було проведено майстер-клас за участю Стефані Томчевої (Stefani Tomcheva, Болгарія) - Phd (психологія), тренера базового та майстер курсів позитивної психотерапії Всесвітньої асоціації позитивної психотерапії (WAPP), члена Ради директорів WAPP.
Стефані Томчева розповіла про основні напрямки у сучасній психотерапії та охарактеризувала основні особливості позитивної психотерапії.
Усі учасники майстер-класу мали можливість випробувати на собі деякі інструменти позитивної психотерапії та задати питання, щодо матеріалу, який було подано.