ПРОВЕДЕННЯ СПІЛЬНОГО СЕМІНАРУ-ПРАКТИКУМУ «НОВІ МЕХАНІЗМИ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»23 Січня 2020р.

23 січня 2020 на кафедрі психології та педагогіки КНЕУ відбувся семінар-практикум «Нові механізми управління розвитком вищої освіти в Україні».

Головна мета заходу – обговорення освітніх змін, реформ, стратегій, обмін досвідом управлінської та освітньої діяльності у закладах вищої освіти.

Учасниками заходу були викладачі кафедри педагогіки та психології ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», науково-педагогічні працівники кафедри професійної і вищої освіти Центрального інституту післядипломної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України та слухачі курсів підвищення кваліфікації ЦІППО.

Програма заходу була насиченою. З доповідями виступили д.п.н., проф. кафедри педагогіки та психології КНЕУ Ковальчук Г.О., доц. кафедри педагогіки та психології Матвієнко Ю.О., доц., к.е.н., Паздрій В.Я.

Головною подією заходу була форсайт-сесія "Прогнозування розвитку вищої освіти в Україні", розробником і модератором якої виступила завідувач кафедри педагогіки та психології КНЕУ, д.пед.н, професор Артюшина Марина Віталіївна.