ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ПЕРСОНАЛУ ОРГАНІЗАЦІЙ В УМОВАХ ВІЙНИ» в рамках XIV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» (23 листопада 2022 року)23 Листопада 2022р.

23 листопада 2022 року в рамках XIV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Технології забезпечення психологічного здоров’я персоналу організацій в умовах війни» в асинхронному режимі.

Організатори конференції: Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України (лабораторія організаційної та соціальної психології) та ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (факультет управління персоналом, соціології та психології, кафедра педагогіки та психології).

Презентації доповідей на конференції розміщені на сайті Інституту психології чмені Г.С.Костюка НАПН України:

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ТЕХНОЛОГІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ПЕРСОНАЛУ ОРГАНІЗАЦІЙ В УМОВАХ ВІЙНИ» в рамках XIV Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» (23 листопада 2022 року)- Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України (psychology-naes-ua.institute)