Австрійський досвід співпраці зі стейкголдерами у підготовці викладачів професійної освіти07 Лютого 2023р.

7 лютого 2022 року на засіданні кафедри педагогіки та психології були представлені підсумки участі д.пед.н., проф. Наталі Кулалаєвої та к.пед.н., доц. Світлани Дубовик у міжнародному стажуванні у Віденському Університеті економіки та бізнесу (Австрія).

Дане стажування відбулося 11-17 грудня 2022 року у межах проекту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE).

У ході міжнародного візиту викладачі освітньо-професійної програми «Економічна та бізнес-освіта» спеціальності 015 Професійна освіта (Економіка) вивчили особливості професійної освіти в Австрії, а також познайомилися з підготовкою викладачів професійної освіти у Віденському Університеті економіки та бізнесу.

На засіданні були обговорені перспективи застосування набутого досвіду у змісті підготовки майбутніх викладачів професійної освіти у КНЕУ.

Презентація доповіді