Психологічна безпека та розвиток особистості в сучасних реаліях України: інновації та проєкти: платформа кафедри педагогіки та психології у межах 89-щорічної студентської наукової конференції30 Травня 2022р.

26 травня 2022 року на кафедрі педагогіки та психології відбулись заходи у межах 89-щорічної студентської наукової конференції з міжнародною участю «Інноваційні ідеї та проєкти для економічного відродження України».
Платформа кафедри «Психологічна безпека та розвиток особистості в сучасних реаліях України: інновації та проєкти» була представлена 2 секціями.

Виступи учасників першої секції «Питання безпеки, підтримки та відновлення особистості в умовах проведення військових дій на території України» розкривали дуже актуальні питання сьогодення: пристосування людей до умов військових дій на території нашої країни, особливості переживання українцями тривалого стресу,  навчання студентів засобам саморегуляції, відновлення свого емоційного стану, оптимізації у процесі виходу з кризи та ін. Всі роботи мали виражений емпіричний характер, вони ілюструвались результатами проведених досліджень. Особливо хотілось би відзначити роботу Шкуратової Ірини, здобувачки першого курсу спеціальності "Психологія", яка запропонувала проєкт створення сенсорного простору для емоційного розвантаження студентів ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» (науковий керівник – доцент Ловка О.В.).

На другій секції конференції «Розкриття потенціалу особистості у складних умовах життєдіяльності» обговорювались питання покращення роботи працівників організацій, нормалізації активності педагогів після тривалої соціальної ізоляції в умовах пандемії Covid-19, активація потенціалу студентів та викладачів задля розвитку у здобувачів освіти соціальних навичок та вмінь, більш ефективного засвоєння інформації в умовах онлайн-навчання та ін.

Важливо відмітити, що у роботі другої секції прийняли участь здобувачі від 1 до 4 курсів навчання, обговорювались проблеми, які є спільними як для викладачів, так і для здобувачів двох спеціальностей: 053 «Психологія» та 015 «Професійна освіта (Економіка)».

Організаційний комітет платформи висловлює щиру вдячність здобувачам, які у складних умовах знайшли сили та натхнення для підготовки та презентації своїх наукових розвідок, а також окрему подяку висловлює всім викладачам кафедри, які виступили у ролі наукових керівників та надали допомогу студентам.

Щиро дякуємо!

Тримаємось! Віримо у перемогу!

Все буде Україна!

Програма заходу