Тренінг для викладачів ПТО20 Грудня 2022р.

20 грудня 2022 року представниками Професійного дорадчого комітету спеціальності 015 «Професійна освіта (Економіка)» (ОПП «Економічна та бізнес-освіта») у Київському національному економічному університеті було проведено тренінг для педагогічних працівників Відокремленого структурного підрозділу «Київський транспортно-економічний фаховий коледж Національного транспортного університету».

Тренінг провели д.пед.н., проф., професор кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету  Кулалаєва Н.В. та канд.пед.н., доц., професор кафедри філософії та педагогіки Національного транспортного університету Бахтіярова Х.Ш.

На тренінгу було представлено інформацію про проєкт Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» № 609536-EPP-1-2019-1-DE-EPPKA2-CBHE-SP, розкриті переваги та особливості ОПП «Економічна та бізнес-освіта», що реалізується в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, а також висвітлена інформація про  сучасні зарубіжні моделі професійної освіти та навчання.