Про обговорення Концепції розвитку системи підготовки викладачів професійної освіти та навчання в КНЕУ16 Квітня 2021р.

14 квітня 2021 рокуна засіданні кафедри педагогіки та психології ДВНЗ «Київський національний було проведено обговорення Концепції розвитку системи підготовки викладачів професійної освіти та навчання в КНЕУ на основі стандартизації та партнерства, підготовленої у межах проекту програми Еразмус+ “Нові механізми  управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)”. У засіданні  брала участь декан факультету управління персоналом, соціології та психології д-р екон. наук, проф. Цимбалюк С.О., яка є керівником означеного проекту.

У ході презентації Концепції, здійсненої канд. пед. наук, доц. Саркісовою О.Ю., були висвітлені цілі, зміст та етапи розробки Концепції розвитку системи підготовки викладачів професійної освіта та навчання в КНЕУ, коротко окреслені заходи, що планується здійснити для реалізації Концепції у 2021-2023 рр.

В обговоренні взяли участь декан факультету управління персоналом, соціології та психології д-р екон. наук, проф. Цимбалюк С.О., викладачі кафедри педагогіки та психології канд. екон. наук, доц. Булавіна О.А., канд.. психол. наук, доц. Музичко Л.В. та інші. Висловлювалися окремі пропозиції з удосконалення та реалізації Концепції, відмічалися перспективи її запровадження.