Вічна пам’ять!19 Травня 2021р.

18 травня 2021 року пішов у засвіти доцент кафедри педагогіки та психології КНЕУ Євген Олександрович Варбан.

Це непоправна втрата для його рідних, колег, близьких, друзів, студентів.

Євген Олександрович народився 7 лютого 1964 року в місті Первомайську Миколаївської області. Після закінчення середньої школи та кількох років на виробництві у 1984 році вступив на відділення психології філософського факультету Київського університету імені Тараса Шевченка, який успішно закінчив у 1989 році.

Професійна кар’єра Євгена Олександровича була розмаїтою. Він працював практичним психологом на виробництві, у громадській організації, та основний його трудовий шлях був пов’язаний з викладацькою діяльністю, зі студентами.

В КНЕУ Євген Олександрович прийшов у 2008 році старшим викладачем. У 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Стратегії подолання життєвих криз в юнацькому віці», а в 2010 році отримав звання доцента кафедри педагогіки та психології. Увесь час роботи на кафедрі Євген Олександрович був активним учасником навчального та наукового процесу. З 2018 року він очолював проєктну групу освітньо-професійної програми підготовки здобувачів  вищої освіти на другому (магістерському) рівні «Практична психологія» за спеціальністю 053 Психологія  галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки.

Євген Олександрович Варбан є автором понад 50 наукових праць.

Світлий добрий спомин про Євгена Олександровича завжди житиме в наших серцях!