Всеукраїнська науково-практична конференція «ЕКОНОМІЧНА ПОВЕДІНКА МОЛОДІ: КОНСТРУКТИВНІ ФОРМИ ТА ДЕВІАЦІЇ»20 Січня 2023р.

У січні 2023 року кафедрою педагогіки та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та лабораторією організаційної та соціальної психології Інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція «Економічна поведінка молоді: конструктивні форми та девіації» для здобувачів освіти, аспірантів і докторантів.

Мета конференції – обговорення ключових проблем, пов’язаних з формуванням та корекцією економічної поведінки молоді в актуальних умовах соціальної напруженості, з розробкою сучасних засобів діагностики та дослідження різних аспектів та форм економічної поведінки, обмін досвідом щодо способів підвищення економічної грамотності в умовах навчального процесу та оптимізації соціально-психологічних умов функціонування та розвитку організацій.

У межах конференції у січні 2023 року був проведений Конкурс соціально-психологічних проєктів в онлайн форматі.

До участі у конкурсі були подані 6 проєктів:

1. «Будиночок щастя», автор: Валерія Погрібняк (2 курс, спеціальність «Психологія»).
  2. «Особиста криза: як розпізнати та полегшити її проходження», автор: Таісія Михно (4 курс, спеціальність «Психологія»).
  3. «Відновлення ресурсів після стресової ситуації», автори: Анна Атаманюк, Олена Береженна, Валерія Виговська, Анастасія Кобелєва (5 курс, магістратура, спеціальність «Психологія»).
  4. «Долання невизначеності очікування певних подій», автори: Анна Солонька, Дана Шевела, Анна Сіненко, Карина Волосюк (5 курс, магістратура, спеціальність «Психологія»).
  5. «Нормалізація емоційного стану в стресовій ситуації», автори: Тетяна Кононенко, Валентина Чарупа, Данило Сергієнко (5 курс, магістратура, спеціальність «Психологія»). Результат проєкту (флаєр самодопомоги).
  6. «Розвиток толерантності до невизначеності. Побудова кар’єри в умовах війни», автори: Дарина Федоренко, Лілія Шкіль, Єлизавета Швець, Анна Панюкова (5 курс, магістратура, спеціальність «Психологія»). Результат проєкту (зошит для самодопомоги).

Члени комісії до 30 січня 2023 р. оцінять роботи.

Результати конкурсу будуть оприлюднені 1-2 лютого 2023 р. на сторінці кафедри педагогіки та психології сайту Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

З повагою оргкомітет