Результати Олімпіади з педагогіки16 Травня 2022р.

13 травня 2022 року відбулася Студентська Олімпіада з «Педагогіки»

13 травня 2022 року відбулася Олімпіада з «Педагогіки», для здобувачів вищої освіти освітньо-професійної програми «Економічна та бізнес-освіта» першого (бакалаврського) рівня.  Організатором заходу стала секція професійної освіти кафедри педагогіки та психології  ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Олімпіада проводилася з метою  узагальнення знань з основних понять педагогіки, популяризації педагогічної професії, розширення професійного педагогічного простору, створення умов для формування у здобувачів мотивації до самоосвіти, формування професійної культури та ідентичності майбутніх педагогів професійного навчання.

В цьому році  проведення Олімпіадибуло особливим: взв’язку з  воєнним станом не всі  здобувачі змогли прийняти участь у заході і часу на підготовку було менше ніж зазвичай. Але, незважаючи на перепони, захід відбувся.

Учасники Олімпіади  пройшли три етапи: презентували творчі роботи (есе) за однією з тем:

«Сучасний викладач. Який він?», «Онлайн-навчання: шляхи оптимізації», «Викладач та студент в системі педагогічної взаємодії»; виконували тестові завдання з дисципліни «Педагогіка» в системі Moodle та розв’язували  педагогічні задачі.

Переможцями Олімпіади стали:

1 місце Лащевська Аліна (1 курс)

2 місце Арнаутова Лариса (2 курс)та Береза Анна(1 курс)

3 місце Глова Стефанія (4 курс)

У процесі  онлайн-формату заходу здобувачі 1, 2, 3 та 4 курсів мали можливість поспілкуватися один з одним, поділитися своїми думками та знахідками та порівняти різні підходи до вирішення актуальних проблем. У віртуальній залі панувала атмосфера зацікавленості  та доброзичливості як між самими учасниками, так і організаторами Олімпіади.

Організаційний комітет Олімпіади: доц. Дубовик  С.М., доц.Боднар К.В., доц. Чужикова В.Г. та гарант ОПП «Економічна та бізнес-освіта» доц.  Саркісова О.Ю. висловлюють щиру вдячність усім учасникам Олімпіади.

Бажаємо здобувачам ОПП «Економічна та бізнес-освіта» і у подальшій навчальній та професійній діяльності завжди прагнути до успіху та самовдосконалення.