Проведення відкритих лекцій викладачами кафедри08 Червня 2022р.

Проведення відкритих лекцій – це добра нагода для обміну і узагальнення досвіду викладацької діяльності; можливість демонстрації авторських методик, застосування сучасних технологій та активних методів навчання, способів досягнення навчальних та виховних цілей, а також контроль за якістю навчальних занять та визначення напрямків удосконалення викладацької майстерності.

Так у період з 30 травня по 6 червня 2022 на кафедрі педагогіки та психології було проведено 3 відкриті лекції, а саме, професором кафедри, д. психол. н. Савченко Оленою Вячеславівною (дисципліна «Загальна психологія: мотиваційно-поведінкова сфера особистості», тема лекції «Ситуативний підхід у дослідженні мотивації особистості»), доцентом, к. п. н. Борисенко Ларисою Леонідівною (дисципліна «Патопсихологія», тема «Патопсихологічні синдроми») та доцентом, к. психол. н. Корват Ларисою Володимирівною (дисципліна «Загальна психологія: пізнавальна сфера особистості», тема «Пізнавальна сфера і особистість»).

Обмін враженнями, різнобічний аналіз проведених занять сприятиме професійному зростанню усіх учасників таких заходів.