З ювілеєм, Анатолію Михайловичу!28 Жовтня 2020р.

Глибокошановний Анатолію Михайловичу!

Маємо щасливу нагоду сердечно привітати Вас з ювілейним Днем народження!

Святкування ювілею – добра традиція, яка дає можливість ще раз відчути яскраві моменти життя, оцінити нинішні звершення, зазирнути в майбутнє, душею торкнутись омріяного.

Відчуваючи урочистість події, хочемо сказати слова, які не говоряться щодня. Ці слова від чистого серця, вони підкреслюють нашу щиру та глибоку повагу до Вас.

Ми безмежно вдячні долі та переповнені гордістю з того, що працюємо під Вашим керівництвом, маємо можливість черпати новітні наукові ідеї та отримувати мудрі педагогічні поради від Вас - талановитого та відомого вченого-трудовика, освітянина-новатора.

У цей день хочемо висловити пошану та вдячність за Ваш професіоналізм, за Ваше інноваційне мислення, за Вашу людяність, порядність, доброзичливість, веселу вдачу, за Ваш оптимізм.

Ваше бачення перспектив розвитку нашої неньки України вселяє надію на гідне майбутнє.

Ваша обґрунтована філософія сприйняття змін у світі праці та її аргументовано переконливе оприлюднення в наукових колах залишають незабутнє враження й визначають нові горизонти наукового пошуку.

Ми вчимось у Вас самі та навчаємо наших студентів бути відданими професійній справі та любити життя.

Цінуємо Ваше вміння і бажання працювати з людьми, бути щедрим на увагу і розуміння кожного.

Шануємо Вас за Вашу відданість родині, жагу до творчості.

Захоплюємося Вашою життєрадісністю, небайдужістю, пильним поглядом на реальність.

Роки наповнили Ваше життя творчими здобутками, авторитетом та повагою колег, розумінням близьких, захопленням Ваших учнів. І ми бажаємо, щоб Ваші знання, досвід та мудрість допомогли ще багатьом знайти свою дорогу в житті.

Зичимо Вам, дорогий наш ювіляре, міцного здоров’я на довгі-довгі роки, життєвих радощів, злагоди та любові в родині, творчого натхнення, нових професійних звершень.

Нехай повсюдно Вас супроводжує удача та вистачає сил для плідної праці.

Нехай Ваша щедро наділена талантом душа ще багато-багато років слугує людям високим життєвим взірцем. Щиро бажаємо Вам завжди відчувати насолоду успіху, радість досягнень, вдячність за здійснене!

Нехай Ваш життєвий шлях буде сповнений миром і добром.

Нехай доля завжди буде прихильною до Вас і до Вашої родини.

З повагою ректорат і колектив кафедри управління персоналом та економіки праці