Міжнародне співробітництво розвивається03 Березня 2020р.

У рамках міжнародної академічної та наукової співпраці представники кафедри управління персоналом та економіки праці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана провели зустріч з польськими колегами, представниками університету Humanitas (Wyższa Szkoła Humanitas, м. Сосновець, Польща), та представниками Лінгвістичного університету (Wyższa Szkoła Lingwistyczna, м. Ченстахова, Польща).

Міжнародне співробітництво між закладами надає можливість студентам поєднувати навчанням в КНЕУ з навчанням в університетах-партнерах та отримати подвійний диплом бакалавра і магістра українського та європейського зразка.

У рамках зустрічі досягнуто домовленості щодо наукової співпраці і проведення спільних заходів (конференцій, круглих столів тощо).