Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Управління персоналом і економіки праці»14 Листопада 2018р.

Кафедра управління персоналом та економіки праці проводить з 8 жовтня до 21 грудня Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління персоналом і економіка праці».

До участі у Конкурсі запрошуються обдаровані студенти старших курсів, які здійснюють наукові дослідження, мають інтерес та досвід участі у наукових студентських заходах і бажають представляти кафедру та університет на всеукраїнському рівні.

Вимоги до підготовки і оформлення робіт можна дізнатися на кафедрі, звернувшись до к.е.н., доц., Василик А.В.

Традиційно, студенти спеціалізації «Управління персоналом і економіка праці» КНЕУ гідно представляють свій університет і стають призерами Конкурсу. Упродовж останніх років нашими переможцями стали:

• У 2017-2018 н.р.Стожок Аліна (4 курс) отримала за конкурсну роботуДиплом І ступеня(науковий керівник – к.е.н., доц. Василик А.В.),Курочка Ольга і Падун Людмила (магістратура) були нагороджені Дипломом ІІІ ступеня (науковий керівник – д.е.н., доц. Цимбалюк С.О.).
  • У 2016-2017 н.р. Данилицька Анна і Ращенко Анастасія (магістратура) були нагороджені Дипломом І ступеня (науковий керівник – к.е.н., доц. Василик А.В.).
  • У 2015-2016 навч. році студентка магістратуриКравчук Катерина була нагороджена Дипломом ІІ ступеня Конкурсу за дослідження на тему «Справедливість винагороди за працю: теоретичні та прикладні аспекти» (науковий керівник – д.е.н., проф. Цимбалюк С.О.).
  • У 2013-2014 н.р.ВалентинаБурастудентка магістратури виборолаДиплом І ступеня(науковий керівник – к.е.н., проф. Гриненко А.М.)
  • та інші.

Кафедра пишається своїми студентами-переможцями і

запрошує до участі у нових наукових заходах!