Відбулась Міжнародна Інтернет-конференція14 Січня 2019р.

26– 29листопада 2018року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулась Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Соціально-трудова сфера в умовах інформаційної економіки: сучасний стан, проблеми та стратегічні напрями розвитку».

У роботі конференції взяли участьбільш як 60 вітчизняних та зарубіжних науковців, які представили матеріали з актуальних питань сучасногостану, існуючих і перспективних проблем та стратегічних напряміврозвитку соціально-трудовоїсферив умовах інформаційної економіки. На он-лайн платформі Інтернет-конференції відбувся обмін думками учасників та обговорення матеріалів конференції.

За результатами роботи конференції підготовлений збірник матеріалів доповідей учасників Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Соціально-трудова сфера в умовах інформаційної економіки: сучасний стан, проблеми та стратегічні напрями розвитку», у який увійшли 57 тез учасників з України, Польщі, Чехії, Бразилії.

Дякуємо за участь та запрошуємо до співпраці

у наступних наукових заходах!

Оргкомітет