Заходи в рамках проєкту Університет "Соціальні ініціативи"

2 листопада 2022 року  відбувся Університет «Соціальні ініціативи»  (модератор Ільєнко А.В.,), організований кафедрою соціоекономіки та управління персоналом . Спікер заходу -Тетяна Фугіль,   Senior Consultant,  EY People Advisory Services з тематикою  зустрічі «Імпліментація проєктів і технологій».
В  заході взяли участь здобувачі вищої освіти: освітня програма  «Менеджмент персоналу»,  дисципліни - «Менеджмент персоналу», 3 курс, викладач, к.е.н., доц. Кравчук О.І. та «Електронний кадровий документоообіг», 4 курс, викладач, к.т.н., доц. Данилевич Н.С. ;  освітня програма  «Менеджмент соціальної сфери», дисципліни -  «Менеджмент соціально-трудових відносин», 4 курс , викладач , к.е.н., доц., Поплавська О.М. та «Менеджмент персоналу»  3 курс, викладач , к.е.н., доц. Варіс І.О.;   освітня програма  «Соціальний менеджмент» -   дисципліна «Соціальна відповідальність», 5 курс, викладач к.е.н., доц. Кицак Т.Г.; освітня програма «Маркетинг» - дисципліна «Менеджмент персоналу», 3 курс,  старший викладач Ільєнко А.В. На заході були присутні викладачі кафедри соціоекономіки та управління персоналом:  к.е.н., доц. Вонберг Т.В.; к.е.н., доц. Верховод І.С.; к.е.н., доц. Поплавська О.М. ; к.е.н., доц. Кравчук О.І.; к.т.н., доц. Данилевич Н.С.; к.е.н., доц. Варіс І.О.; старший викладач, Ільєнко А.В.
 Спікером були представлені  на розгляд  основні напрямки діяльності EY, можливості стажування та кар’єрного зростання. Учасники мали нагоду ознайомитися зі специфікою запровадження та використання технологій  структурного підрозділу Reward Team при створенні  оглядів зарплат та компенсацій, в тому числі,  моніторингу актуальних змін на ринку праці в зв’язку із повномаштабною війною, визначення витрат на персонал,  аналітика проблем в сфері управління персоналом, визначення й адаптація змін в системі конкретного ринку\галузі, розробка структури оплати праці та системи.
Тетяна Фугіль запропонувала на розгляд кейс «Розробка та імпліментація проєкту «Побудова грейдингової  структури  оплати  на прикладі компанії «Суспільне мовлення».  Учасники мали  можливість ознайомитися зі специфікою розробки грейдової системи  в професійному та територіальних розрізах,  проблемами її  впровадження.
Щиро дякуємо Тетяні Фугіль, як професіоналу-практику, за цікавий  семінар та допомогу у формуванні    фахових компетенцій студентів освітніх програм «Менеджмент персоналу» та «Менеджмент соціальної сфери». Висловлюємо  велику подяку EY за участь, як постійного партнера Університету «Соціальні ініціативи» та HR-university KNEU. (модератор Ільєнко А.В.,)

Остання редакція: 11.05.23