Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Кава зі Світланою Заліщук, Народною депутаткою України21 Лютого 2019р.

Кава зі Світланою Заліщук,

Народною депутаткою України,
головою підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції

Комітету Верховної Ради України у закордонних справах

 

  • Про що це? З нагоди Міжнародного дня жінок проектна група GENIUS запрошує вас взяти участь у конкурсі «Кава з депутаткою». Ми пропонуємо вам можливість поспілкуватися віч-на-віч у невимушеній атмосфері з успішною і впливовою Народною депутаткою України Світланою Заліщук.
  • Хто може брати участь? Студентки й аспірантки КНЕУ будь-якої форми навчання, а також змішані міні-групи до трьох осіб, у складі яких студентки складають не менше 50%. Заявку від імені міні-групи заповнює одна особа.
  • Мета конкурсу: ЗВЕРНУТИ УВАГУ на видатну роль, яку може відігравати молода, суспільно активна жінка у вирішенні долі нашої держави, міста і кожної людини.
  • Умови участі неймовірно прості: сформулюйте три запитання, які Ви хотіли б обговорити з депутаткою.

                Перше запитання має стосуватися долі всієї України, друге - долі Вашого рідного міста або села, третє - Вашої особистої долі.

Можливо, Ви маєте власний план дій або ідею, як змінити наше життя на краще?

Ми передамо Ваші дописи пані Світлані, і вона сама обере переможців, яких запросить до невимушеного спілкування за чашечкою кави зі смаколиками.

Команда GENIUS бажає Вам успіху!                              

МІСЦЕ І ЧАС ЗАХОДУ БУДЕ ПОГОДЖЕНО З УЧАСНИКАМИ ОСОБИСТО!

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1DEGcNdZvRD-Rmge69Olh6HGpkPLfo_-Op4DxyfCDTME/viewform?edit_requested=true

ДО 04 БЕРЕЗНЯ 2019 ВКЛЮЧНО