Шановні колеги! Запрошуємо Вас 6 червня 2018 року взяти участь у круглому столі «ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ І НАВЧАННЯ», який проводиться у межах проекту Erasmus Plus31 Травня 2018р.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет

імені Вадима Гетьмана»

Департамент професійної освіти МОН України

Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у круглому столі

«ПРАКТИКО-ОРІЄНТОВАНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ І НАВЧАННЯ»,

який проводиться у межах проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (2016-2018) (ITE-VET)

№ 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP

6 червня 2018 року о 10:00-16:00
у Державному вищому навчальному закладі
«Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

(м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, конференц-зал, метро Шулявська)

Мета круглого столу– обмін досвідом підготовки викладачів для системи професійної освіти і навчання в університетах України та країн ЄС.

У межах круглого столу заплановано також проведення майстер-класів «Педагогічна майстерня підприємливості та креативності» для педагогів закладів професійної та фахової передвищої освіти.

Учасники матимуть можливість отримати Сертифікат про проходження навчання обсягом 5 годин.

Обов’язкова реєстрація в он-лайн режимі:https://goo.gl/forms/zn7twWkYDoJ8G42u2

або через сайт Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана: kneu.edu.ua

до 5 червня 2018 року

Участь у заході безкоштовна.

Програма заходу

09:30-10:00 — реєстрація учасників.

10:00-12:00 — Пленарно-мотиваційна частина заходу:

10:00-10:15— урочисте відкриття та вітальне слово ректора ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Д. Г. Лук’яненка

10:15-12:00— доповіді учасників.

12:00-12:30 — перерва на каву-брейк.

12:30-15:30 — Майстер-класи:

12:30-13:30— майстер-клас «Розвиток компетентності підприємливості в навчальному процесі» (к. е. н., доцент, модератор, Національний фасилітатор, начальник відділу профорієнтації, розвитку підприємництва і лідерства, генеральний директор ТОВ «Компанії Інтелектуальних Технологій» В. Я. Паздрій).

13:45-15:00— майстер-клас «Креативність та розвиток творчих здібностей» (к. пед. н., доцент, заступник директора Центру виховної роботи та соціальної адаптації студентів КНЕУ, соціальний працівник, консультант в позитивній психотерапії, коуч Ю. О. Матвієнко).

15:00-15:30— педагогічний флеш-моб і закриття майстерні.

Після завершення майстер-класів проводимо підсумки роботи, відбудеться видача сертифікатів, залишення відгуків в онлайн-режимі.

Реєструємося на новій он-лайн платформі у ФБ:

Підприємницька освіта в Україні / Entrepreneurship Education UA