Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Можливість для студентів факультету публікуватися у інформаційно-аналітичному журналі «Роботодавець»13 Лютого 2016р.

Шановні студенти та викладачі

факультету управління персоналом, соціології та психології!

 

В цьому навчальному році комісією факультету «Зв’язки із бізнесом» розпочато інформаційний проект, метою якого є зменшення дистанції між студентами та роботодавцями, виявлення обдарованих студентів та сприяння їхньому працевлаштуванню.

Проект ініційований партнером нашого університету – Спілкою орендарів і підприємців України (віце-президент Спілки Ільченко Богдан Валерійович), який надав можливість студентам факультету публікуватися у інформаційно-аналітичному журналі «Роботодавець» у рубриці «Роботодавець очима студентів».

Вимогами до статті є: обсяг – до 4-х сторінок; шрифт – 14 TimesNewRoman; міжрядковий інтервал – 1,5; фото студента (студентів) – фон в бібліотеці або під час навчального процесу, якість фото – 2-5 МБ; вимоги до змісту статті – актуальна проблематика, пов’язана із специфікою журналу; практичні рекомендації роботодавцеві, які базуються на вивченні певних наук; інформація про студента – ПІБ, курс, група спеціальність.

Обов’язковою є рецензія викладача, який викладає на відповідній спеціальності та його віза на паперовому варіанті статті про згоду із текстом статті.

Статті можна подавати на кафедру управління персоналом та економіки праці (ауд. 319), контакти відповідальних осіб: моб. тел. 0931450395, 0962855517, E-mail:sludval@ukr.net– Щетініна Людмила Валеріївна; моб. тел. 0962666945, E-mailrudakova.svetlana@ukr.net– Рудакова Світлана Григорівна.