Зустріч представників наукової спільноти України та Німеччини на міждисциплінарному науковому воркшопі для науковців і PhD дослідників в м. Шпайєр (Німеччина)05 Березня 2019р.

25–28 лютого 2019 року в рамках тривалої тристоронньої співпраці між Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана (Україна), Університетом міста Бремен (Німеччина)та Німецьким університетом адміністративних наук міста Шпайєр (Німеччина) відбулась четверта зустріч представників наукової спільноти України та Німеччини на міждисциплінарному науковому воркшопі для науковців і PhD дослідників зі спільним напрямком обговорення «Компаративний аналіз економічної та фінансової політики».

Робота тривала упродовж двох практичних семінарів. У першій частині доктори наук представляли результати своїх досліджень для спільного обговорення та коригування дослідницьких питань з метою поглиблення подальших наукових пошуків. Обговорювалися результати досліджень для підготовки майбутніх публікацій у міжнародних виданнях, участі у міжнародних конференціях, огляди економічної політики і адміністративного управління на прикладі найунікальніших країн, зокрема Північної Кореї, або особливих підходів, приміром, до оподаткування цифрового бізнесу.

Другий семінар був присвячений презентації PhD студентами своїх проміжних результатів наукових досліджень. На ньому отримали жваве обговорення досить широке коло питань з економіки, фінансів, публічного управління та підприємництва – від впливу на розвиток адміністративних одиниць розташування офісів міжнародних організацій до розвитку соціального підприємництва в Грузії. За результатами цих обговорень пошукачі наукових ступенів одержали попереднє уявлення про сприйняття результатів своїх досліджень науковою спільнотою.

Семінари стали результатом співпраці між факультетами фінансів (представники – Марина Степура, Ганна Котіна, Тетяна Жибер, аспірантка Надія Конащук), маркетингу (представник – Олександр Дима) та управління персоналом, соціології та психології (представник – Світлана Цимбалюк) КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Декан факультету управління персоналом, соціології та психології презентувала результати досліджень розвитку соціально-трудових відносин і соціального діалогу в Україні.

Висловлюємо подяку всім учасникам, активна робота яких зробила захід результативним і незабутнім.

Вдячні професорам університетів Бремена і Шпаєра за гостинність та активну наукову допомогу: Prof. Dr.h.c. AndreasKnorr, Prof. Dr. André W.Heinemann та Prof. Dr. Christian Koch.

Висловлюємо особливі слова подяки від учасників організаторам заходу з боку КНЕУ: Марині Степурі – Голові наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених КНЕУ та Ганні Котіній – Голові Ради молодих вчених КНЕУ, а також з боку Німецького університету адміністративних наук міста Шпайєр (German University of Administrative Sciences Speyer): Lia Khatiashvili (MPA, Ph.D. Candidate, Chair of Economics) таSylvie Sefrin (Sekretariat).