Семінар для університетів проектів-переможців 2 конкурсу Еразмус Plus CBHE «Розвиток потенціалу вищої освіти»16 Листопада 2016р.

16 листопада 2016 року в рамках Національного тижня програми Еразмус+ в Україні відбувся семінар для університетів проектів-переможців 2 конкурсу Еразмус+CBHE«Розвиток потенціалу вищої освіти»

Декан факультету управління персоналом, соціології та психології Цимбалюк Світлана Олексіївна та доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Шкода Тетяна Никодимівна взяли участь у роботі семінару. Цимбалюк С.О. та Шкода Т.Н. є членами команди-переможця проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP. З доповідями виступили Світлана Шитікова, директор Національного Еразмус Офісу в Україні, Джулія Моро, менеджер проектів Tempus, Erasmus+, Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) та Анна Рамон, фінансовий офіцер EACEA– E+ UnitCBHE.