9 лютого 2018 року відбувся науковий семінар викладачів кафедри соціології та студентів спеціальності «Соціологія» з директором ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» Тетяною Бондар.09 Лютого 2018р.

9 лютого 2018 рокувідбувся науковий семінар викладачів кафедри соціології та студентів спеціальності «Соціологія» з директором ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» Тетяною Бондар.В ході зустрічі були обговорені основні напрямки, методологічні, структурні, організаційні аспекти діяльності даного Інституту, головні проекти та програми національного та міжнародного рівня, можливості залучення викладачів кафедри та студентів-соціологів до проведення фундаментальних та пошукових наукових соціологічних та соціальних досліджень з актуальних питань сучасного українського суспільства.

На семінарі в інтерактивній формі було показано, що багато наукових, навчальних, видавничих програм Інститут реалізує спільно з ученими Німеччини, Канади, США, Франції, Великої Британії, Швеції, Росії та інших країн. Ряд міжнародних проектів Український інститут соціальних досліджень здійснює за підтримки Дитячого фонду ООН, Програми UNAIDS, Міжнародної організації праці, Міжнародної організації міграції, Британської Ради, Всесвітньої організації охорони здоров’я, Генерального директорату з людських ресурсів, освіти, профпідготовки і молоді Комісії Європейського Співтовариства, Міжнародного фонду «Відродження», Канадського агентства міжнародного розвитку, Канадського товариства міжнародної охорони здоров’я, Шведської ради з інформації про алкоголь і наркотики (CAN), Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації, Каpл-Аpнольд фонду (ФРH), Фонду Конрада Аденауера (ФРH), деяких інших міжнародних і зарубіжних структур.

Корпоративними партнерами ГО «Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка» виступають: журнал «Український соціум», агентство маркетингових досліджень, ГО «Інститут дитинства», Державний інститут проблем сім’ї та молоді, Центр «Соціальний моніторинг» та багато інших.

Професорсько-викладацький склад кафедри соціології у складі завідуючої кафедрою, професора Гаєвської О.Б., заступника завідуючої, доц. Артеменко С.Б., доц. Галустян Ю.М., проф. Рахманова О.А., доц. Фляшнікової А.Б., доц. Терещенко Н.В., доц. Федоренко Н.І., ст. викладача Горбова В.В., ас. Горбової Ю.С., доц. Чалюк Ю.О., ст. викладача Лисенок А.М., ас. Піддубної К.С., ст. викладача Ільченко Б.В. та студенти спеціальності «Соціологія» висловлюють подяку директору «Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка» Тетяні Бондар за цікавий та інтерактивний семінар, що сприятиме плідній співпраці Інституту з викладачами кафедри соціології та студентами соціологічного фаху в подальшому.