Етапи соціалізації студентів-першокурсників: Дебют першокурсника ФУПСтаП!22 Вересня 2017р.

Етапи соціалізації студентів-першокурсників: Дебют першокурсника ФУПСтаП!

Не минуло й місяця, як наші студенти-першокурсники перейшли на новий етап соціаліалізації. Цього разу вони заявили про себе на Дебюті першокурсника ФУПСтаП 2017 у стінах Центру культури та мистецтв.
    Готуватися до цієї незабутньої події  нашим студентам допомагали студ-куратори та організатори заходу, крім того, студенти другого курсу спеціальності «соціологія» також узяли участь у цьому процесі. Особливу подяку кафедра соціології висловлює Батрак Дар’ї та Бабенко Олексію!
   Після виснажливих, довготривалих репетицій ось і прийшов день Дебюту 22 вересня 2017 року! Наші першокурсники хвилюються, до останньої миті репетирують. У ході жеребкування нашим студентам дісталася тема «Осінь-повітря»!
    Протягом Дебюту наші студенти-першокурсники розкрили свої творчі здібності у виступі-візитівці (разом зі своїми студ-кураторами) та в основному виступі (полотні), отримавши овації глядачів та відзнаки від членів журі!

Кафедра соціології вітає студентів-першокурсників із отриманими нагородами,
а саме:

1. Зайняте ІІ місце у Дебюті першокурсника ФУПСтаП КНЕУ

2. Перемога у номінації «Найкраще полотно» у Дебюті першокурсника ФУПСтаП КНЕУ

3. Перемога у номінації «Краща жіноча роль» у Дебюті першокурсника ФУПСтаП КНЕУ

Приємним сюрпризом для наших срібних призерів став подарунковий сертифікат від фотографа Ivan Rest на фотосессію

Дорогі першокурсники!
Викладацький склад кафедри соціології бажає вам успіхів, нових перемог, творчого натхнення!
Ваша кафедра вами пишається!