15.02.2018 року заступник завідуючої кафедри Артеменко С.Б. та доцент кафедри Терещенко Н.В. відвідали презентацію матеріалів І Міжнародної науково-практичної конференції «Нові форми грошей та фінансових активів: становлення, перспективи, ризики»23 Лютого 2018р.

15 лютого 2018 року заступник завідуючої кафедри Артеменко С.Б. та доцент кафедри Терещенко Н.В. відвідали презентацію матеріалів І Міжнародної науково-практичної конференції «Нові форми грошей та фінансових активів: становлення, перспективи, ризики» (Київ, 29 листопада 2017 р.), в які вони активно приймали участь спільно зі своїми студентами.

На презентації у дискусійній формі відбулося цікаве обговорення актуальних питань та результатів конференції, також були презентовані дві наукові праці, присвячені підсумкам міжнародної науково-практичної конференції: Наукові праці НДФІ. – 2017. Випуск 4 (81) та Збірник матеріалів І Міжнародної науково-практичної конференції «Нові форми грошей та фінансових активів: становлення, перспективи, ризики» (Київ, 29 листопада 2017 р.).

Учасники презентації щиро дякують організаторам І Міжнародної науково-практичної конференції «Нові форми грошей та фінансових активів: становлення, перспективи, ризики» за плідну співпрацю.