Завідувачка кафедрою соціології, проф. Гаєвська О.Б. отримала свідоцтво підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти за програмою «Сучасні ІКТ у навчальному процесі економічного університету»19 Лютого 2018р.

20 грудня 2017 рокузавідувачка кафедрою соціології, проф. Гаєвська О.Б. отримала свідоцтво підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної освіти за програмою «Сучасні ІКТ у навчальному процесі економічного університету».

Актуальність даної програми підвищення кваліфікації в сучасних умовах у вищій школі зумовлена тим, що ІКТ на основі систем телекомунікації у всьому світі визнані ключовими технологіями ХХІ століття, що на найближчі десятиріччя будуть основними двигунами НТП. Інформатизація освіти є частиною цього глобального процесу. Інформаційно-комунікаційні технології дають можливість поєднувати процеси вивчення, закріплення і контролю засвоєння навчального матеріалу, сприяють підвищенню мотивації до навчання, розвитку креативного мислення у студентів загалом.