31 травня 2017 року студенти Юридичного Інституту та Факультету Управління персоналом, соціології та психології разом з доцентом кафедри Артеменко С. Б. відвідали у м.Києві Святошинський дитячий будинок-інтернат02 Червня 2017р.

31 травня 2017 року студенти Юридичного Інституту та Факультету Управління персоналом, соціології та психології разом з доцентом кафедри Артеменко Світланою Богданівною відвідали у м.Києві Святошинський дитячий будинок-інтернат.

Вихованці дитячого будинку дуже радісно зустріли студентів-активістів, які пригощали дітей солодощами, подарували багато м'яких іграшок, розвиваючих книжок, розмальовок, канцелярських товарів та інше.
Цей день подарував діткам значну кількість позитиву, радісних емоцій, підтримки, любові й тепла.
Студенти відмітили важливість проведення таких суспільних заходів, і необхідність продовження такої традиції в майбутньому.
В свою чергу кафедра соціології висловлює подяку студентам за підтримку та активну участь у такому заході.

Детальніша інформація за посиланням:

/userfiles/fupstap/SVYATOSHINSKIJ_DITYACHIJ_BUDINOK.docx