Круглий з директором Українського інституту соціальних досліджень імені О.Яременко Тетяною Бондар.26 Вересня 2017р.

22 вересня 2017 рокуна кафедрі соціології був організований Круглий стіл за участю викладачів кафедри та директором Українського інституту соціальних досліджень імені О.Яременко Тетяною Бондар.

Результатом діяльності круглого столу стало підписання договору проходження практики студентами IV-го курсу у цьому інституті, проведення спільних навчально-методичних заходів, практичних семінарів, тренінгів тощо.

На сьогодні Український інститут соціальних досліджень імені О.Яременко виступає одним із лідерів ринку соціологічних досліджень в Україні, співпрацює з провідними державними, громадськими, приватними, іноземними та міжнародними організаціями.

Організація практики студентів в Українському інституті соціальних досліджень імені О.Яременкота проведення спільних із кафедрою соціології науково-методичних заходів сприятиме зростанню якості соціологічної освіти, підвищенню кваліфікації професорсько-викладацького складу загалом.