Вітаємо Іванюк Людмилу з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці»!10 Травня 2016р.

19-21 квітня 2016 р. у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці», що відбувалась у Донецькому національному університеті (м. Вінниця), КНЕУ представляли три студентки 4 курсу – Іванюк Людмила, Шевцова Аліна та Чередник Ольга.

Цього року в олімпіаді взяли участь студенти з 20 українських ВНЗ, серед яких навчальні заклади Києва, Одеси, Львова, Запоріжжя та Харкова. 45студентів, щопредставляли свої університети, брали участь укількох етапах змагання, зокрема комп’ютерному тестуванні.

За результатами тестування та виконання передбачених завдань олімпіади студентка 4 курсу, 1 групи спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» ІВАНЮК ЛЮДМИЛА стала переможцем Олімпіади та отримала ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ.

Кафедра щиро вітає переможця та учасників олімпіади від КНЕУ і бажає подальших успіхів!