Міжкафедральний науковий семінар15 Квітня 2016р.

12 квітня відбувся, ініційований кафедрою управління персоналом та економіки праці, міжкафедральний науковий семінар на тему: «Соціальний діалог в умовах формування нової економіки та мережевого суспільства: стан, тенденції, шляхи розвитку». У семінарі також прийняли активну участь кафедри політології, соціології, історії та теорії господарства.

На обговорення були винесені такі питання:

1.     Соціальний діалог в Україні та світовому вимірі на сучасному етапі: досягнення та втрати.

2.     Чи не вичерпав свій потенціал соціальний діалог у традиційному форматі (дво- та трипартизму)?

3.     Фактори, що стримують розвиток соціального діалогу в Україні.

4.     Трансформація соціального діалогу в умовах формування нової економіки та мережевого суспільства.

5.     Яким Ви бачите формат та предмет соціального діалогу у перспективі в Україні та світі?

Завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці Колот А.М. у своїй доповіді  акцентував увагу на актуальності соціального діалогуяк основного інструменту та засобу розв’язання гострих соціальних проблем та реалізації сучасної соціальної політики в умовах формування нової економіки.

До інтерактивної дискусії також долучились представники кафедри політології, соціології, історії та теорії господарства.