На кафедрі відкрився пункт з надання консультаційних послуг підприємцям-початківцям в рамках проекту buseeg-ru-uaоекту buseeg-ru-ua18 Вересня 2015р.

КОНЦЕПЦИЯ

На кафедрі управління персоналом та економіки праці КНЕУ (321 к., 1 корпус) відкрився пункт з надання консультаційних послуг підприємцям-початківцям в рамках проекту ЄС Темпус «Придбання професійних і підприємницьких навичок допомогою виховання підприємницького духу та консультації початківців підприємців» 544202-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES(BUSEEG-RU-UA).

Завданням консультаційного пункту єпідтримка підприємців-початківців у процесі написання ними бізнес-плану на основі наявної в них бізнес-ідей, надання консультацій на всіх етапах установи підприємства, а також адміністративна підтримка в юридичних і бюрократичних питаннях, підтримка при налагодженні контактів.

Коло потенційнихпідприємців-початківців, бажаючих отримати консультацію, включає студентів, які вивчають навчальну дисципліну «Створення власного бізнесу», випускників та працівників КНЕУ та коледжів КНЕУ, бажаючих створити власний бізнес в якості додаткового заробітку.

Відповідальним за організаціюнадання консультаційних послуг в цілому по КНЕУ та коледжам КНЕУ є Петюх Василь Миколайович (к.е.н, професор кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ, заступник керівника проекту).

Відповідальною за надання консультаційних послуг у консультаційному пункті кафедри управління персоналом та економіки праці (к. 321) є Василик Алла Володимирівна (к.е.н, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці КНЕУ).

Докладніше про роботу консультаційних пунктів – у «КОНЦЕПЦІЇ надання консультаційних послуг підприємцям-початківцям в рамках проекту BUSEEG-RU-UA у КНЕУ і коледжах КНЕУ»