У січні 2014 року відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади для студентів напрямом підготовки „Управління персоналом і економіка праці"14 Лютого 2014р.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 року кафедра управління персоналом та економіки праці провела I етап Всеукраїнської олімпіади для студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, що навчаються за фахом „Управління персоналом і економіка праці".

Переможцями І етапу олімпіади стали студенти 4 курсу спеціальності „Управління персоналом і економіка праці":
-    Сідорук Наталія (4 гр.)
-    Кизименко Юлія (4 гр.)
-    Онопрієнко Юлія (1 гр.)

II етап Всеукраїнської олімпіади за напрямом підготовки „Управління персоналом і економіка праці" відбудеться 23-25 квітня 2014 р. у Донецькому національному університеті.