ТРЕТІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ САМІТ КАДРОВИКІВ УКРАЇНИ10 Грудня 2013р.

29 листопада 2013 року у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» за участі кафедри управління персоналом та економіки праці відбувся ТРЕТІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ САМІТ КАДРОВИКІВ УКРАЇНИ

У Третьому Всеукраїнському Саміті кадровиків взяли участь 57 керівників і фахівців кадрових служб, hr-директорів і керівників підприємств України. До активної роботи Саміту долучились викладачі кафедри управління персоналом, аспіранти та студенти.

Під час урочистого відкриття роботи Саміту учасників привітав А.М. Колот — проректор з науково-педагогічної роботи ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», директор Інституту соціально-трудових відносин ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці, д-р екон. наук, проф.

Зі словами вітання та побажаннями плідної роботи від організаторів Третього Всеукраїнського Саміту кадровиків виступила Циганок Л.В., керівник відділу маркетингу Видавничого дому «МедіаПро».

Огляд новацій і перспектив, останніх змін у трудовому законодавстві здійснила Васильова З.М. - експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків, один з розробників нового Трудового кодексу, автор журналу «Довідник кадровика».

З актуальною інформацією, практичними порадами щодо оформлення, ведення, укладання найважливіших кадрових документів виступила Ліпчанська В. - експерт Всеукраїнської асоціації кадровиків, колишній інспектор з праці. Вона докладно зупинилась на визначенні ролі працівника служби персоналу в розробці Колективного договору, правил внутрішнього трудового розпорядку, штатного розкладу. Висвітила практичні проблеми планування та надання відпусток, ведення та обліку трудових книжок.

З практичними порадами, розглядом проблемних питань щодо здійснення процедури звільнення працівників виступив Рашкевич І.А. - головний правовий інспектор праці Київської міської ради профспілки працівників інноваційних і малих підприємств України.

З цікавими і актуальними доповідями виступили бізнес-тренери Савицький Д., Товстолузька Л.Г., Ратнер А.Г.

Поділилась досвідом організації масового прийому персоналу, рекомендаціями щодо його підготовки Марія Калачова - начальник відділу адміністративного управління та соціальних гарантій «Ашан Україна».

Розповіла про Talent Management, управління поколінням Y, оцінювання і відбір кандидатів до кадрового резерву, навчання та розвиток Анжела Черкасова - HR-менеджер «Адідас- Україна».

Наприкінці роботи Саміту організатори провели лотерею серед учасників, розігравши приємні та цікаві призи, і урочисто вручили сертифікати.

Кафедра управління персоналом та економіки праці висловлює щиру подяку всім організаторам та учасникам Третього Всеукраїнського Саміту кадровиків!