Вітаємо студента ІІ курсу спеціальності «Психологія» факультету управління персоналом, соціології та психології Вольвача Максима Сергійовича з ІІІ місцем на Всеукраїнській студентській олімпіаді10 Квітня 2017р.

Вітаємо студента ІІ курсу спеціальності «Психологія» факультету управління персоналом, соціології та психології Вольвача Максима Сергійовича з ІІІ місцем на Всеукраїнській студентській олімпіаді «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору від шкідливих інформаційно-психологічних впливів», яка відбулася 1-2 квітня 2017 р. в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».