До уваги студентів денної форми навчання! У зв'язку із проведенням виборів ректора ДВНЗ "КНЕУ імені Вадима Гетьмана" Студентська академічна рада Факультету скликає позачергову конференцію студентів Факультету!24 Січня 2017р.

У зв'язку із проведенням виборів ректора ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" Студентська академічна рада Факультету скликає позачергову конференцію студентів Факультету!

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Включення до бюлетню делегатів від факультету на вибори ректора
2.Затвердження дати проведення прямих таємних виборів делегатів від факультету на вибори ректора
3. Формування лічильної комісії на вибори делегатів від факультету на вибори ректора
4.Різне

Конференція відбудеться 2 лютого, про час та місце проведення буде повідомлено додатково.
Явка делегатів від груп обов'язкова!

Шановні студенти!

Ви можете взяти участь у виборах ректора ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». Для цього Вам потрібно бути делегатом від вашої академічної групи, що затверджено протоколом зборів групи або бути самовисуванцем (для цього потрібно заповнити заяву та передати її голові Студентської академічної ради Факультету).  Заяви та протоколи приймаються до 15-00  1 лютого 2017 року.

За детальною інформацією – tatyana.fugil@mail.ru, (063) 620-08-18