Інформаційний івент «Долучаймося до родини ЕразмусPlus» у рамках світового флешмобу ErasmusDays 10.10.201910 Жовтня 2019р.

10.10.2019 р. урамках світового флешмобу ErasmusDaysу КНЕУ відбувся інформаційний івент «Долучаймося до родини Еразмус+»

Світлана Цимбалюк презентувала можливості в межах програми Еразмус+, особливості, цілі та перспективи проєктів. Студенти дізналися, які є різновиди проєктів та хто може долучитися до участі в них.

Марина Артюшина розповіла про Erasmus+ проєкти, які реалізовуються на факультеті управління персоналом, соціології та психології. Студенти дізналися про можливості участі в семінарах у межах нового проєкту PAGOSTE (2020-2023).

Роксоляна Любачівська, директорка Центру міжнародної академічної мобільності КНЕУ, презентувала програми міжнародної академічної мобільності для студентів та умови участі в таких програмах.

Ольга Чабанюкрозповіла про офіс омбудсмена по правам студентів, створений у межах проєкту Erasmus+ AESOP.

Пінчук Владислав, студент 5 курсу факультету управління персоналом, соціології та психології, поділився враженнями від участі у семінарах в Університеті Констанц (Німеччина) у межах ITE-VETпроєкту.

Оксана Саркісова провела мотиваційний інтерактив щодо виявлення готовності студентів брати участь у відбіркових конкурсах програм міжнародної академічної мобільності.

Студенти мали змогу засвоїти Еразмус+ глосарій, розгадавши кросворд, та взяти участь у флешмобі, склавши присвячену івенту фразу «Долучаймося до родини Еразмус+».

Учасники ITE-VETпроєкту підготували фотоколаж, присвячений проектним активностям.