Пропозиції для обговорення проєкту освітньо-наукової програми "Бізнес-освіта та тренерство" (4.01.2024 р.)

Запрошуємо стейкхолдерів до публічного обговорення  проєкту міжгалузевої освітньо-наукової програми «Бізнес-освіта та тренерство», яку планується запровадити у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана для підготовки здобувачів на другому (магістерському) рівні вищої освіти за двома спеціальностями: 011 "Освітні, педагогічні науки" (галузь знань - 01 «Освіта /Педагогіка») та 051 "Економіка" (галузь знань - 05 "Соціальні та поведінкові науки").

Унікальність цієї програми полягає саме в її міждисциплінарності, що дасть змогу підготувати сучасних та конкурентоздатних фахівців на ринку праці.

Ваші відповіді дуже важливі для нас, оскільки вони дадуть можливість сформувати неупереджене уявлення про переваги та недоліки програми, на підставі чого її буде доопрацьовано та вдосконалено.

Анкета знаходиться за покликанням: https://forms.gle/sy4kBVG9EtpUQSLD9

Заздалегідь щиро дякуємо Вам!

Відгуки та пропозиції також можна надсилати на електронну пошту кафедри педагогіки та психології: kpp@kneu.edu.ua