Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Всеукраїнська науково-практична конференція «ЕКОНОМІЧНА ПОВЕДІНКА МОЛОДІ: КОНСТРУКТИВНІ ФОРМИ ТА ДЕВІАЦІЇ»18 Жовтня 2021р.

Шановні здобувачі вищої освіти, молоді вчені, практики!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції

 

«ЕКОНОМІЧНА ПОВЕДІНКА МОЛОДІ: КОНСТРУКТИВНІ ФОРМИ ТА ДЕВІАЦІЇ»

 

18 -19 листопада 2021 року

у Державному вищому навчальному закладі
«Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

 

Мета конференції– обговорення ключових проблем, пов’язаних з формуванням та корекцією економічної поведінки молоді у сучасних соціально-економічних умовах, з розробкою сучасних засобів діагностики та дослідження різних аспектів та форм економічної поведінки, обмін досвідом щодо способів підвищення економічної грамотності в умовах навчального процесу та оптимізації соціально-психологічних умов функціонування та розвитку організацій.

До участі в конференції запрошуються здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти, молоді вчені, практики.

 

Напрями роботи конференції:

  • Теоретико-методичні проблеми дослідження соціально-економічних стосунків та економічної поведінки особистості.
  • Технології формування та корекції відхилень (ненормативної поведінки) у проявах економічної поведінки молоді.
  • Соціально-економічні вектори поведінки персоналу організацій.
  • Актуальні проблеми збереження психічного здоров’я молоді в нових соціально-економічних умовах.

Основні заходи:

  1. Пленарне засідання.
  2. Робота в секціях за напрямами.
  3. Проведення учасниками ворк-шопів та майстер-класів.
  4. Лекції та творчі майстерні провідних вчених та практиків.

 

Місце проведення конференції:

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», факультет управління персоналом, соціології та психології, кафедра педагогіки та психології.

Форма проведення:онлайн, платформа Zoom.

Мови проведення конференції:українська, англійська та російська (для іноземних учасників).

Форма участі:

  1. Виступ на секційному засіданні, публікація тез.
  2. Публікація тез, без участі в конференції.
  3. Участь у заходах конференції, без публікації тез.
  4. Проведення майстер-класу, ворк-шопу.

Організаційні умови участі у конференції:

Для участі у конференції просимо до 11 листопада 2021 року (включно): зареєструватися в он-лайн режимі за посиланням та надіслати тези на електронну пошту kpp@kneu.edu.ua.

Участь в конференції та публікація тез в електронному збірнику матеріалів конференції безоплатна. Збірка матеріалів конференції буде викладена на сторінці кафедри та у репозитарії Університету до 15 грудня 2021 р. За замовленням вона може бути надіслана на електронну адресу.

 

Публікації

Учасникам конференції пропонується публікація тез доповідей велектронномуЗбірнику матеріалів конференції.

 

Рекомендований обсяг публікації – 2-5 сторінок формату А4, шрифт Times New Roman – 14 pt; інтервал 1,5; відступ – 10 мм, поля – по 20 мм). На початку аркушу пишеться прізвище та ім’я автора, місце навчання, курс, спеціальність, місто (праве вирівнювання, через 1 інтервал). Через рядок, посередині аркуша великими літерами напівжирним шрифтом друкується назва доповіді. Через рядок, з абзацу друкується основний текст.У тексті виноски позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та через кому – номера сторінки (сторінок), наприклад: [2, с. 291]. Список літератури друкується через один рядок після основного тексту відповідно до існуючих стандартів оформлення бібліографічного опису. Приклади оформлення джерел наведені нижче у прикладі оформлення тез.

Обов’язкові структурні елементи тез: Актуальність дослідження, Мета дослідження, Методи та методика дослідження, Основні результати та Висновки.

Важливо! Оформлення тез повинно здійснюватися у відповідності до Прикладу.

Тези будуть підлягати технічному редагуванню, відсутність визначених елементів та грубі порушення в дотриманні умов є підставою для відхилення прийому тез до друку.

Змістова складова тез є оригінальним текстом, відповідальність за його унікальність та науковість несе здобувач-автор та його науковий керівник. Науковий ступінь, вчене звання (за наявності), місце роботи, прізвище та ім’я наукового керівника вказуються після списку літератури, останнім рядком.

Матеріали надсилаються на електронну пошту kpp@kneu.edu.ua з поміткою «Тези на конференцію» не пізніше, ніж 11 листопада 2021 р.

 

Для проведення майстер-класу чи ворк-шопу необхідно подати окрему заявку.

Заявка включає:

  1. Тема заходу.
  2. Стисла анотація для учасників (4-5 речень, які розкривають мету та тематику заходу, мотивують здобувачів взяти участь).
  3. Постер (плакат) в pdfформаті, у якому відображена інформація про захід та ведучого. При відсутності організатори конференції створять цей постер самостійно, оскільки він буде використаний для інформування здобувачів щодо заходів конференції. Постернадсилається на пошту кафедри (kpp@kneu.edu.ua).

Основні вимоги до проведення майстер-класів:

  1. Онлайн-формат з обмеженою кількістю учасників (максимальна кількість учасників визначається самостійно, однак рекомендований розмір – 12-20 осіб).
  2. Час проведення – 2 години.
  3. Тематика майстер-класу чи ворк-шопу повинна відповідати актуальним проблемам соціальної або економічної психології (Наприклад, прийняття ефективних рішень, формування згуртованої команди, підвищення довіри до керівництва організації та ін.).
  4. Тема майстер-класу визначається самостійно відучим, вона повинна бути сформульована стисло та відповідати тематиці заходу.
  5. Можливо проведення майстер-класу разом з викладачем або двома-трьома здобувачами.

Контактні особи:

Координатор:

проф. Савченко О.В.

savchenko.elena.v@gmail.com

Відповідальний секретар (збір тез до збірника матеріалів конференції):

Бережена Олена

kpp@kneu.edu.ua

тел. 38044-371-61-05

                                        

 

 

Приклад оформлення тез

 

 
 

Петренко Петро

студент 3 курсу, спеціальності Психологія

ДВНЗ «Київський національний

економічний університетімені ВадимаГетьмана»

м. Київ

 

НАЗВА ТЕЗ

 

Актуальність дослідження.Текст…

Приклад посилання на літературне джерело з цитуванням: Довіра дозволяє формувати «ризиковану дію на випередження» [3, с. 183], тобто є внутрішнім орієнтиром у невизначеній ситуації.

Приклад посилання на джерело без цитування: Соціально-психологічний підхід до дослідження феномена довіри припускає розгляд його як складне, багаторівневе явище [1].

Мета дослідження– текст...

Методи та методикадослідження. Текст…

Основні результати. Текст…

Висновки. Текст…

 

Література:

  1. Романчук О.І. Когнітивно-поведінкова терапія тривожних розладів: модель розуміння, терапії та емпіричні докази ефективності. Нейроnews. 2012. 4 (39). URL:https://neuronews.com.ua/ua/archive/2012/4(39)/article-646/kognitivno-povedinkova-terapiya-trivozhnih-rozladiv-model-rozuminnya-terapiyi-ta-empirichni-dokazi.
  2. Maddi S., Khoshaba D. Hardiness and Mental Health. Journal of Personality Assessment. 1994; 63 (2): 265-274.
  3. Хекхаузен Х. Мотивация и деятельность.  Санкт-Петербург: Питер; Москва: Смысл. 2003; 860.

 

Науковий керівник– доктор психол. наук, професор, професор кафедри педагогіки та психології Савченко О.В.