Початок роботи Школи майбутнього психолога та бізнес-тренера05 Лютого 2021р.

У 2020/2021навчальному році кафедра педагогіки та психології КНЕУ здійснює черговий набір учасників Школи майбутнього психолога та бізнес-тренера (ШМПтаБТ)!

Щотижня на слухачів чекає захопливий квест стежками людської психіки та тренінги, орієнтовані на розвиток навичок соціальної взаємодії «soft skills». Супроводжувати в лабіринтах нових знань юних психологів та бізнес-тренерів будуть досвідчені практики, - викладачі кафедри педагогіки та психології, які готують психологів в сфері економічної та соціальної психології, а також бізнес-тренерів в сфері економічної та бізнес-освіти.

Після закінчення ШМПтаБТ ти маєш шанс приєднатись до дружної родини психологів та бізнес-тренерів КНЕУ, ставши нашим студентом!

Детальніше за посиланням