ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «ЕКОНОМІЧНА ПОВЕДІНКА МОЛОДІ: КОНСТРУКТИВНІ ФОРМИ ТА ДЕВІАЦІЇ» (30 листопада 2023 року)30 Листопада 2023р.

Запрошуємо до участі у роботі ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «ЕКОНОМІЧНА ПОВЕДІНКА МОЛОДІ: КОНСТРУКТИВНІ ФОРМИ ТА ДЕВІАЦІЇ», яка відбудеться 30 листопада 2023 року.

Організатори конференції:

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана (факультет управління персоналом, соціології та психології, кафедра педагогіки та психології)

Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України (лабораторія організаційної та соціальної психології)

Інститут професійної освіти НАПН України

Мета конференції – обговорення ключових проблем, пов’язаних з формуванням та корекцією економічної поведінки молоді в актуальних умовах соціальної напруженості та тривалої стресової ситуації, викликаної повномасштабною війною на території України, з розробкою сучасних засобів діагностики та дослідження різних аспектів та форм економічної поведінки; обмін досвідом щодо способів підвищення економічної грамотності в умовах навчального процесу та оптимізації соціально-психологічних умов функціонування та розвитку організацій, підвищення рівня психологічного та соціального благополуччя персоналу.

До участі в конференції запрошуються здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти, молоді вчені, практики.

Програма конференції