Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

З 7 по 20 травня 2018 року студенти факультету управління персоналом, соціології та психології КНЕУ імені Вадима Гетьмана взяли участь у семінарах у Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія) в межах проекту ErasmusPlus23 Травня 2018р.

                       

 

З 7 по 20 травня 2018 року студенти факультету управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана – Тетяна Пісня, Іван Вабищевіч, Діана Сіверцева, Поліна Постольник і Кирило Костюк взяли участь у семінарах у Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія)в межах проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (ITE-VET).

 

Протягом двох тижнів студенти мали змогу ознайомитися з університетом, особливостями навчального процесу, методиками викладання, що застосовуються під час лекційних і практичних занять.

Студенти прослухали курс лекцій про Австрію та її систему освіти, особливості підготовки викладачів професійної освіти і навчання. Учасники програми відвідали семінари від провідних фахівців ReifeisenCampus, присвячений методам розробки програм навчання для співробітників  ReifeisenBank. Після занять студенти мали змогу поспілкувались із викладачами та студентами університету.

Цей досвід стане у нагоді студентам у їх майбутній професійній діяльності та сприятиме підвищенню рівня професійної освіти і навчання в Україні.

 

#Еразмус#Erasmus#ITEVET#КНЕУ#ФУПСтаП