«Ресторанний бізнес і соціальні мережі» (4 листопада 2022 року)

4 листопада 2022 року відбулася зустріч в рамках проєкту HR-university KNEU (модератор Ільєнко А.В.) з Мячковою Іриною, керуючою закладом Пян-Се Рест, консультантом з питать SMM просування в Instagram. Захід було організовано кафедрою соціоекономіки та управління персоналом. Тематика зустрічі була пов’язана з ресторанним бізнесом і соціальними мережами.
Ірина розкрила питання взаємозв’язку компетентностей, набутих в ВНЗ та формуванням кар’єрного шляху. Під час проблемної лекції обговорювалися питання складності й особливостей ресторанного бізнесу в умовах COVID й бойових дій. Спікером була піднята тематика використання таргетування, сторіс, Reels в соціальних мережах залежно від змін стану ресторанного ринку. Ірина розкрила особливості просування в Instagram, TikTok, FB, про зміни впливу реклами на споживача ресторану.
У ході зустрічі було розкрито взаємозв’язок ефективності інструментів просування в соціальних мережах на один долар і отриманим прибутком. Велика увага була приділена специфіці підбору команди та її взаємодії в умовах бізнесу. Друга частина заходу мала неформальний характер завдяки дискусії щодо можливості та досвіду просування продуктів студентами в Instagram, TikTok. Були виявлені складності та особливості при розширенні аудиторії при таргетизації продукту.
В заході взяли участь здобувачі вищої освіти освітньої програми «Менеджмент персоналу», дисципліни – тренінг-курс «Створення власного бізнесу», 2 курс, викладач, к.е.н., доц. Василик А.В.; освітньої програми "Комерційна діяльність та логістика", дисципліна «Менеджмент персоналу», 3 курс, викладач, к.т.н., доц. Данилевич Н.С. ; освітньої програми «Менеджмент соціальної сфери», дисципліни - тренінг-курс «Створення власного бізнесу», 2 курс, викладач, к.е.н., доц. Варіс І.О.; а також, викладачі кафедри соціоекоміки та управління персоналом: к.е.н., доц. Вонберг Т.В.; к.т.н., доц. Данилевич Н.С.; к.е.н., доц. Варіс І.О.; старший викладач Ільєнко А.В.
Дякуємо Ірині Мячковій за цікавий семінар, практичні рекомендації щодо розвитку власних компетентностей й професійні поради у просуванні соціальних мереж, живу дискусію та теплу неформальну атмосферу зустрічі.

Остання редакція: 28.11.22