20 квітня 2016 р Засідання Вченої ради факультету управління персоналом, соціології та психології13 Квітня 2016р.

20 квітня 2016 р. о 10:00  в ауд. 447 (353)

відбудеться засідання Вченої ради факультету управління персоналом, соціології та психології

ДВНЗ «Київський національний економічний університет

імені Вадима Гетьмана»

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1.    Вибори науково-педагогічних працівників кафедр факультету.

2.    Клопотання до Вченої Ради Університету про присвоєння звання Почесного доктора ДВНЗ «Київський національний університет імені Вадима Гетьмана» Томасу Дайсінгеру, доктору, професору кафедри бізнес та економічної освіти Університету Констанц (Федеративна Республіка Німеччина).

3.    Затвердження емблеми факультету управління персоналом, соціології та психології[1].

4.    Ознайомлення з Ухвалою Вченої Ради Університету від 24 березня 2016 р. «Про підсумки зимової екзаменаційної сесії 2015/2016 навчального року та підготовку до літньої екзаменаційної сесії 2015/2016 навчального року».

5.    Ознайомлення з Ухвалою Вченої Ради Університету від 24 березня 2016 р. «Про підготовку до святкування 110-ї річниці з дня заснування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана».

Завідувачам кафедр підготувати  та подати пропозиції щодо святкування на факультеті 110-ї річниці з дня заснування Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

6.    Різне.

Вчений секретар                                                                  О. М. Поплавська

14.04.2016 р.

[1]Шановні члени Вченої ради, прохання відвідати сторінку факультету та ознайомитися з емблемою (електронний доступ:  http://fupstap.kneu.edu.ua/ua/)