Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Лекція професора Ризького університету Айнарса Дімантса (Латвія): «Наука про медіа та комунікацію як навчальна дисципліна у Латвії (під кутом зору економічної теорії журналістики)»27 Жовтня 2021р.

 Факультет управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана запрошує на гостьову лекцію професора факультету комунікації Ризького університету імені Страдіня, доктора Айнарса Дімантса (Латвія).  Тема лекції «Наука про медіа та комунікацію як навчальна дисципліна у Латвії (під кутом зору економічної теорії журналістики)».

Захід відбудеться на базі платформи Zoom листопада 2021 року о 14.30 за ініціативою кафедри соціології.

 

Посилання на лекцію :

Join Zoom Meeting

https://us04web.zoom.us/j/79074060383?pwd=OEVoNmdaSzdnOFV3QzBySi9mMFJZdz09

Meeting ID: 790 7406 0383
Passcode: Qs2XEM

 

     Доктор Айнарс Дімантс (AinarsDimants, PhDпрофесор факультету комунікації Ризького університету імені Страдіня. До початку наукової кар’єри працював журналістом на Латвійському телебаченні, а також у газетах «Diena» та «LatvijasAvize». Займав посаду голови Національної ради Латвії по електронним засобам масової інформації. Автор п’яти монографій, присвячених засобам масової інформації та проблемам сучасної журналістики.

      Ризький університет імені Страдіня (Латвія) є одним із провідних та найсучасніших закладів вищої освіти країн Балтії, орієнтований на активну міжнародну діяльність. Тут викладаються медичні науки, соціальні науки та право. В університеті навчаються 9160 студентів, 2338 з яких іноземні. Детальніше про університет можна почитати за посиланнямhttps://www.rsu.lv/en/about-us